Contacteer ons

Dubbele versterking voor Team Wavemakers

25 aug, 25 News

Sint-Niklaas, 22 augustus 2025 – Een frisse wind waaide deze maand team Wavemakers binnen. Met Jente Salden (28) haalde het PR agency een avontuurlijke PR Consultant in huis en ze is niet de enige versterking. Evelien De Beule (25) werd na haar stage een vaste pion in het team.

Wavemakers is al meer dan tien jaar een vaste waarde in het PR-landschap. Regionale, nationale en internationale klanten als Coolblue, Tempo-Team, Billit, Libeert, Asmodee België en de Belgische Mucovereniging zorgden al voor een stevige klantenportfolio. De afgelopen maanden zette Wavemakers haar PR-schouders ook onder CitySafes, Bank B, Stad Blankenberge en andere.

Zin voor avontuur

Met de start van Jente Salden als PR coördinator verbreedt het Wavemakers-team verder haar expertise. Jente begon haar carrière als PR consultant bij een Antwerps PR-bureau, waar ze werkte aan PR en influencercampagnes voor verschillende lifestylebrands. Van lokale namen als Laurence Delvallez en Fam The Label tot internationale merken zoals Yves Rocher en ghd: elk project bracht zijn eigen uitdagingen met zich mee.

Jente staat niet alleen professioneel garant voor verfrissende ideeën, ook durft ze het avontuur opzoeken. Zo trok ze de afgelopen twee jaar richting onze tegenvoeters in Australië. Het ontdekken van nieuwe culturen en het opzoeken van unieke ervaringen is een passie die ze nu graag meeneemt in haar nieuwe hoofdstuk bij Wavemakers.

Honger naar belevenis

“Ik ben steeds op zoek naar ervaringen en uitdagingen om mezelf verder te ontplooien”, zegt Jente. “Dit is ook de mindset die ik meeneem in mijn werk. Ik heb een passie voor merken die all-in gaan en daarbij ook durven te springen om een unieke en memorabele ervaring aan hun klanten te bieden. Het is verfrissend dat we binnen het team allemaal samen aan eenzelfde doel werken terwijl we elk onze eigen persoonlijkheid en zotte ideeën steeds naar voren kunnen schuiven. We listen, We don’t judge.”

Naast Jente Salden verwelkomt Wavemakers ook Evelien De Beule, die zich na een succesvolle stage vol enthousiasme aansluit bij het team. Met haar frisse blik en sterke interesse in PR en contentcreatie kijkt ze ernaar uit om mee te bouwen aan creatieve en impactvolle campagnes.

“Tijdens mijn stage groeide mijn interesse in PR alleen maar”, zegt Evelien. “Het samenwerken met het gemotiveerde team van professionals heeft me enorm geïnspireerd. Ik kijk er dan ook erg naar uit om samen met hen sterke campagnes op te zetten en onderweg nog veel bij te leren.”

“Met jonge talenten zoals Jente en Evelien halen we naast frisse ideeën ook nieuwe dynamiek en energie in huis, die perfect aansluit bij onze langetermijnstrategie: sterker worden in wat we al goed doen, relevant blijven in een snel veranderend medialandschap, en onze klanten op een duurzame manier begeleiden naar impact”, besluit Elke De Mayer, managing director van Wavemakers.

Wavemakers zorgt dat jouw verhaal gezien en gehoord wordt

Heeft jouw bedrijf of organisatie behoefte aan meer media-aandacht? Wil je een mediatraining volgen of een influencercampagne opzetten? Neem contact op, wij helpen je graag. Schrijf je zeker in voor onze nieuwsbrief (onderaan de pagina) en blijf zo als eerste op de hoogte van onze nieuwste cases, insights en ander PR-nieuws. Stay tuned via LinkedIn en Instagram.

Deel op social media

Deel op social media

Our latest news and insights.

17 nov, 25
News
Samen in beweging voor de Mucoweek
Meer lezen
30 okt, 25
News
Wavemakers tipt de origineelste cadeautjes voor de feestdagen
Meer lezen
23 okt, 25
Insights
Waarom generatiehokjes passé zijn in jouw marketingplan
Meer lezen

Related cases.

More than 50 satisfied clients